HAKKIMIZDA

120’yi aşkın Ticari ve Sektörel yazılımın üreticisi olan uluslararası yapılanmaya sahip AKINSOFT ‘un, Ankara Bölge Müdürlüğü olarak; faaliyetlerini sürdüren firmamız, karşılıklı fayda unsurunun ön planda olduğu, insan odaklı bir çalışma anlayışını hayata geçirmek için 2011 yılında başlayan yolculuğuna emin adımlarla devam etmektedir.

Kurum ve kuruluşlardan gelecek yazılım ve bilişim ürünleri taleplerine, profesyonel anlamda cevap verebilen ve bunu kapsamlı bir danışmanlık misyonuyla yerine getirmeye çalışan AKTİF VİZYON Yazılım-Bilişim-Danışmanlık; iş süreçlerinde verimlilik hedefiyle, etkili ve profesyonel çözümler sunar. Daha iyiye ulaşmak için mantıklı fikir ve hareket süreçleri üzerinde çalışır.

İlkeler ;

Biz güvene dayalı insani ilişkilerinin, ciddiye alınan iş süreçlerinin ve küçük bile olsa sürekli olan pozitif adımların, hemen her koşulda başarı getireceğinden eminiz.
Daha verimli bir kurumsal yönetim ve kendini sürekli yenileyen bir yapılanma için bizimle iletişime geçmenizi bekliyoruz.
İşinizin yarını için bugünden bir şeyler yapın…

Misyonumuz;

Kurumsallaşmanın ve verimliliği artırmanın vazgeçilmez araçlarından biri olan yazılım ve bilişim alanında, hizmet talep eden tüm kurum ve kuruluşlar için, yeniliğe ve verimliliğe açılan kapı olmak.

Vizyonumuz;

Hizmet sunduğumuz tüm kurum ve kuruluşlara, kurumsal yönetim, verimlilik ve öngörülebilirlik alanlarında, çok yönlü ve profesyonel çözümler geliştirebilen, markalaşmış bir danışmanlık firması olmak.